www.cvonline.hu

HR csoportvezető idő- és bérgazdálkodás területén

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2015.12.30.
Hirdetés azonosító: 993644

Pozíció leírása / Job description

Német tulajdonú gyártó ügyfelünk számára keresünk Budapest 80 km-es vonzáskörzetébe HR igazgatónak közvetlenül riportáló HR csoportvezetőt az idő- és bérgazdálkodás területére.

Feladatok:

- Multinacionális gyártó környezetben egy HR csoport vezetői feladatainak ellátása
- Kb. 15 fős csapat szakmai és emberi vezetése az idő- és bérgazdálkodás területén
- Közvetlen riportálás a HR igazgatónak
- Meglévő rendszerek és folyamtok működtetése és folyamatos fejlesztése
- Az anyacéggel és külső partnerekkel való kapcsolattartás, a többi HR területtel való szoros együttműködés

Elvárások:

- Szakirányú végzettség, jártasság társadalombiztosítási és adóügyi kérdésekben
- Minimum 1-3 év vezetői tapasztalat
- Bérszámfejtési és HR rendszerismeret
- Csapatjátékos, rugalmas, terhelhető, analitikus problémamegoldó személyiség
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

- Fiatalos, dinamikus csapat, open air office
- Karrierlehetőség
- Multinacionális környezet, nemzetközi csapat
- Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
- Céges autó magán használatra is

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a