www.cvonline.hu

Munkatársat keresünk
HR Coordinator
munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • A GBS (Global Business Services) és Központi Szolgáltató Szervezetek HR támogatása
  • Teljesítménymenedzsment, munkavállalók és vezetők támogatása a folyamatban
  • Humán erőforrás tervezés, toborzás, kiválasztás, munkaerő felvétel, leszámolás menedzselése
  • Szervezeti változások HR támogatása
  • Belső információs rendszer működtetése, kommunikáció
  • HR jelentések, elemzések készítése
  • HR folyamatok fejlesztése
  • HR projektek koordinációja

ELVÁRÁSOK:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (vagy ezzel egyenértékű)
  • Angol nyelv magasfokú ismerete
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Kimagasló kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Pontosság, szervezettség
  • Kiemelkedő kapcsolatépítési képesség, ügyfélközpontúság
  • Képesség a csapatmunkára
  • Követendő értékek: tisztelet, egyenlőség, bizalom, tisztesség
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

ELŐNY:

  • Munkajog ismerete
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Arconic-Köfém Karrieroldal