www.cvonline.hu
HR controller (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 824398
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Rendszeres és eseti pénzügyi adatok elemzése
  • Céges szintű létszám és bértömeg tervezés időszakos   levezénylése és rendszeres monitorozása
  • HR büdzsé tervezése ellenőrzése
  • Döntés előkészítő anyagok készítése
  • Helyi és nemzetközi pénzügyi projektekben való   részvétel
  • HR kontrolling csoport operatív irányítása
  • Munkavállalói riportok készítése
  • HR KPI-ok fejlesztése
  • Vezetőkkel, pénzügyi kontrolling csapattal és HR   Business Partnerekkel való együttműködés

Elvárások

  • Pénzügyi vagy HR területen szerzett felsőfokú   végzettség
  • Legalább 3-5 év kontrolling / reporting területen   szerzett szakmai tapasztalat.
  • Legalább 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás   előnyt jelent)
  • MS Office - kiemelten Excel - magas szintű ismerete

  • SAP HR modul ismerete
  • Analitikus attitűd
  • Nagyfokú precizitásJó kommunikációs készség
  • Hatékony idő management és stressz kezelés

Amit kínálunk

  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80998

PROFIL

Kategória
Humán erőforrás
Régió