www.cvonline.hu

HR Compensation Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.10.23.
Hirdetés azonosító: 858848

Ügyfelünk a világ egyik vezető szoftverfejlesztő cége a számítógépes tervezés AEC (építészet-épületgépészet-kivitelezés) ágazatában. HR Compensation Specialist pozícióba keresünk másfél év határozott időtartamra olyan szakembert, aki a HR csapat tagjaként az alábbi feladatok ellátásában vesz részt:

Feladatok:

A magyarországi anyavállalat (250 fő) és a külföldi leányvállalatok (120 fő) munkatársai kompenzációs adatainak nyilvántartása (bér, bónuszok, juttatások)
Negyedéves értékesítési bónusz kalkulációk és kifizetések menedzselése
Féléves és év végi teljesítménybónuszok kalkulációjának és kifizetésének menedzselése
- Az éves bérfejlesztési folyamat menedzselése: bérkalkulációk elkészítése, vezetőkkel való egyeztetés, dokumentáció
- Jövedelemszint felmérések készítése, elemzése, munkakör értékelésben való részvétel
- Külföldi munkavállalók magyarországi munkavégzéséhez szükséges teendők koordinálása
- Magyar munkavállalók külföldi munkavégzéséhez szükséges kalkulációk, adminisztráció elkészítése tanácsadó cég támogatásával
- Aktív részvétel a magyar, illetve leányvállalati munkavállalók éves bérköltségének tervezésében, egyéb HR költségek tervezése és folyamatos nyomon követése
- Kompenzációval kapcsolatos HR szabályzatok kiegészítése, aktualizálása, új szabályzatok készítése
- Teljesítményértékelési rendszer karbantartása

Elvárások:

- Magasszintű angol nyelvtudás
- Magas szintű Excel felhasználói tudás
- 3-5 év HR tapasztalat Compensation & Benefits területen
- Munkajogi, adózási ismeretek
- HR controlling tapasztalat

Amit kínálunk:

- Innovatív és dinamikus környezet
- Jó csapat
- Kiemelkedő bérezés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a