www.cvonline.hu
HR Business Partnering Manager
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077868
lejárt

Feladatok:

  • HR rendszerek, folyamatok karbantartása és fejlesztése az üzleti stratégiának megfelelően
  • HR üzleti partneri munka vállalati szintű összefogása, prioritások meghatározása az operáció számára
  • HR üzleti partnerek (4 fő) vezetése, kompetenciafejlesztése, partnerségi kultúra kialakítása
  • Középvezetőként együttműködés a HR vezetésben, vállalati és nemzetközi szinten is
  • Aktív részvétel a változások kezelésében, stratégia kialakításában, vállalati szervezetfejlesztésben
  • Részvétel helyi és nemzetközi projektek hatékony és sikeres lebonyolításában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 5 éves releváns, vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős számítógépes ismeretek
  • Üzleti szemléletmód, stratégiai gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség, proaktivitás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.