www.cvonline.hu

HR Business Partner

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Bács – Kiskun megyében lévő stabil és dinamikusan fejlődő vállalat részére

HR vezető

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Toborzási – kiválasztási feladatok ellátása
  • Munkaköri leírások és szerződések kezelése
  • HR támogatás a vezetők és a munkatársak számára
  • Üzleti célokkal összehangolt HR programok kezdeményezése, elvégzése
  • Együttműködés a cég részlegvezetőivel
  • Meglévő HR folyamatok működtetése, aktualizálása és fejlesztése
  • Dolgozói elégedettség növelés

Elvárások:

  • 3 év hasonló munkakörben szakmai tapasztalat
  • Munkajogi szabályok naprakész ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Innovatív és üzleti gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Önálló döntési jogkör és felelősség
  • Utazás költségtérítés
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Biztos jövedelem
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai képzési lehetőségek

Jelentkezését (önéletrajz, motivációs levés és bruttó fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő