www.cvonline.hu

HR Business Partner

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.12.02.
Hirdetés azonosító: 982039

Partnerünk tetőtéri ablakok gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat Győr-Moson-Sopron megyében. Dinamikus szakmai csapatába keresünk HR Business Partner munkatársat fertődi irodájukba.

Feladatok:

- Támogatást nyújt a területi vezetőknek a teljes körű HR folyamatok megfelelő működtetésében.
- Szervezeti és az egyének fejlesztési feladatok menedzselése (fejlesztési koncepció kialakítása, facilitálás, után követés, coaching).
- Részvétel a munkaerő tervezésben, új belépők integrálása, vállalti áthelyezések koordinálása, kilépő interjúk lebonyolítása.
- Vállalati teljesítményértékelő rendszer működtetése, a célkitűzési és értékelési folyamat szakmai támogatása, követése.
- Tehetség és karriermenedzsment folyamatának működtetése, utánpótlás tervezése.
- Szervezetfejlesztésben való aktív részvétel.
- Munkavállalói elkötelezettség mérése, fejlesztése.
- HR projektek koordinálása, HR folyamatok fejlesztése.
- Tanácsadás munkajogi kérdésekben.

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség,
- 3-5 éves HR Generalista tapasztalat (képzési/toborzási háttérrel) multinacionális környezetben,
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
- Naprakész munkajogi ismeretek,
- Erős számítógépes ismeretek.

Előny:
HR Business Partner munkakörben szerzett tapasztalat

Kompetenciák:
- Erős üzleti szemléletmód,
- Proaktivitás és kezdeményezőkészség,
- Önálló, nyitott személyiség,
- Kiemelkedő problémamegoldó készség,
- Kiváló kommunikációs képesség,

Amit kínálunk:

- Csatlakozási lehetőség egy sikeres multinacionális vállalathoz
- Változatos feladatkör
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag és támogatási rendszer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a