www.cvonline.hu

HR Business Partner

  • A hirdetés 793 napja lejárt

Megbízónk két évtizedes múlttal rendelkező, a hazai informatikai piac meghatározó szereplője, melynek fő tevékenységei között szerepel ipari szoftverek, SAP megoldások és képalkotó diagnosztikai eljárások fejlesztése.

Dinamikusan fejlődő csapatukba keressük

pozícióba azt a jelöltet, aki HR területen szerzett több éves szakmai tapasztalatával szívesen támogatná egy nemzetközi fejlesztőcsapat munkáját. Az ideális jelölt feladata a szervezet HR stratégiájának tervezésében és kialakításában való közreműködés a toborzási és kiválasztási folyamatoktól a tanácsadó cégekkel történő kapcsolattartásig.

Feladatok

  • HR rendszerek és folyamatok operatív szintű működtetése (pl. képzés, teljesítményértékelés, jövedelempolitika, létszámgazdálkodás),
  • a hozzá tartozó üzletágban a keresési és kiválasztási folyamatok aktív támogatása, koordinálása,
  • kapcsolattartás tanácsadó cégekkel,
  • vezetői döntéstámogatása a hozzá tartozó területnek,
  • HR rendszerek és folyamatok kialakításában és bevezetésében való aktív közreműködés,
  • havi (létszám, fluktuációs és hiányzás), valamint ad-hoc management riportok összeállítása.

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok HR területen,
  • 2-3 éves HR fejlesztési területen szakmai tapasztalat,
  • erős MS Excel tudás,
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • magyar munkajogi, munkaügyi ismeretek,
  • ügyfélközpontú hozzáállás,
  • coaching/tanácsadói mentalitás, üzleti gondolkodás,
  • magabiztos, határozott fellépés, önállóság, nagy munkabírás.

Előnyt jelent

  • Vállalati oldalon HR generalistaként szerzett tapasztalat,
  • multinacionális környezetben szerzett gyakorlat.

Amit megbízónk kínál

  • Jó hangulatú, nemzetközi munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol