www.cvonline.hu

HR Business Partner

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 897908
lejárt

Partnerünk háztartási elektronikai berendezések  gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Dinamikus szakmai csapatába keresünk HR Business Partner munkatársat kaposvári telephelyükre.

Feladatok:

  • Stratégiai munkaerő- és középtávú tervezések irányítása, szervezeti változások támogatása
  • Aktív közreműködés a vezetőkkel a szervezeti képzési igények meghatározásában, és részvétel az oktatások, képzések szervezésében és értékelésében
  • A teljesítményértékelési rendszer támogatása
  • Toborzási folyamatok menedzselése és végrehajtása
  • Együttműködés a HR központtal és a szolgáltató központtal az üzleti igények meghatározásában
  • Aktív részvétel az üzleti és vezetői megbeszéléseken
  • A HR csapat tagjaként az egyéb ide tartozó feladatok mellett a különböző problémamegoldó folyamatok előmozdítása

Feltételek:

  • Kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettség
  • HR területen szerzett több éves gyakorlat, átfogó szakmai ismeret
  • Kiváló interperszonális készségek
  • Erős prezentációs és meggyőzőképesség
  • A vállalati HR szervezeti felépítésének, folyamatainak, rendszerének és irányelveinek ismerete
  • Képesség a szervezeti változások irányítására; az alkalmazkodás, a tanulási folyamatok, és az állandó fejlődés elősegítésére
  • Felelősségteljes, kockázatvállaló és rugalmas személyiség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el pályázatodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu