www.cvonline.hu

HR Business Partner

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.08.17.
Hirdetés azonosító: 822533

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk számára, önálló és kreatív humán erőforrás szakembert keresünk nagykanizsai lokációval, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Teljes körű HR adminisztráció
- HR terület folyamatos fejlesztése, közreműködés HR folyamatok kifejlesztésében és implementálásában
- Személyes kapcsolattartás és együttműködés a területek vezetőivel (HR Business partneri funkció)
- Folyamatos HR szakmai, munkajogi támogatás nyújtása a vezetők részére
- A napi munkában felmerülő munkajogi kérdések kezelése, szükség esetén jogásszal egyeztetés, megoldások javaslata a vezetők/munkavállalók számára
- Kiválasztási folyamatok felügyelete és koordinációja, adminisztratív feladatok ellátása
- Visszajelzések, észrevételek összegzése, kezelése és fejlesztési javaslatokatok tétele
- A kilépések, csoportos leépítések, rendkívüli felmondások, kiszervezések tervezése, szakmai támogatása és teljes körű lebonyolítása
- Munkaszerződés kötés, beléptetés, kiléptetés, munkaszerződés módosítás, munkaköri leírás, munkajogi adminisztráció
- Képzések tervezése, ütemezése, jóváhagyása, szervezése

Elvárások:

- Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség (szakirányú végzettség előny)
- Minimum 3-5 év, HR Business Partner / Manager munkatapasztalat multinacionális környezetben
- Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
- Haladó szintű informatikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- Kiváló kommunikációs készség
- Asszertív, önálló döntésre és munkavégzésre képes
- Konfliktuskezelés és kiváló problémamegoldó képesség
- Rugalmasság és alkalmazkodó képesség
- Szervezőkészség
- Terhelhetőség és kitartás

Amit kínálunk:

- stabil hétterű munkahely
- kiemelkedő juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a