www.cvonline.hu

HR Business Partner

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

A Waberer’s International Zrt., Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalata, dinamikus növekedésének köszönhetően
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az általa támogatott területek vezetőivel együttműködés, szervezetfejlesztésben való aktív részvétel;
  • Közép- és felsővezetői team támogatása belső tanácsadói szerepkörben;
  • A hozzá tartozó szervezeti egységek toborzási - kiválasztási folyamatainak teljes körű felügyelete;
  • A területre érkező új kollégák integrálása, utánpótlás-nevelésre folyamat kidolgozása, működtetése, felügyelete;
  • A területhez dedikált toborzási és kiválasztási koordinátor irányítása, felügyelete;
  • A hozzá tartozó szervezeti egységek HR adminisztrációjának naprakész vezetése;
  • Átfogó HR folyamatok fejlesztésében való részvétel;
  • A teljesítményértékelési rendszer kialakítása, működtetése, felügyelete;
  • Juttatási rendszer felügyelete, javaslattétel a fejlesztésre;
  • Létszám és bértervezés előkészítésében való aktív részvétel, a tényadatok követése, felügyelete;
  • Céges rendezvények, csapatépítő események szervezésében való aktív részvétel;
  • Segítségnyújtás a dolgozók részére humán kérdésekben;
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése.

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves, humán erőforrás osztályon szerzett tapasztalat, kiemelten előny a toborzási és kiválasztási tapasztalat;
  • Naprakész munkajogi ismeretek, munkaügyi helyzetek kezelésében szerzett jártasság;
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Excel magabiztos kezelése.

Kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó- és szervező készség;
  • Nagy munkabírás;
  • Együttműködő, önálló, nyitott személyiség;
  • Üzleti szemlélet és attitűd;
  • Proaktív hozzáállás, kezdeményező készség;
  • Újításra, fejlesztésre, változások bevezetésére való hajlandóság;
  • Szervezeten belüli tanácsadói, konzulensi szerepkör betöltésére való alkalmasság;
  • Önálló, határozott, magabiztos fellépés, asszertív érdekérvényesítés.

Amit ajánlunk:

  • Fiatalos, vonzó munkakörnyezetet, stabil munkahely, versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:

  • 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük magyar és angol nyelven megírt pályázatát (fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél) „HR Business Partner” jeligével az alábbi e-mail címre jutassa el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő