www.cvonline.hu
HR Business Partner
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.04.20.
Jelentkezési határidő: 2014.04.23.
Hirdetés azonosító: 800421
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Pilisvörösvári, kereskedelem és gyártás területén működő cégcsoport megbízásából keresünk egy új kollégát HR Business Partner szerepkörbe.

A pozíció célja: a jelenlegi szervezet átvilágítását követően, a meglévő rendszerekre építve, „zöldmezős” projektként, kialakítani, majd működtetni a HR-t, mely partnerként illeszkedik a cég tevékenységéhez és kultúrájához.

Feladatok:
- HR folyamatok, stratégia és kultúra kialakítása a nulláról, majd gördülékeny működtetése
- Felelősség a HR költségvetésért
- Folyamatok átvilágítása, munkakörök ellenőrzése,kialakítása, egyeztetése, egységesítése
- Szervezeti átalakítások, fejlesztések véghezvitele
- Toborzás-kiválasztási feladatok (fizikai és szellemi)
- Beléptetés/kiléptetés folyamatának menedzsmentje
- Új belépők fogadása, integrálásának segítése
- A teljesítményértékelési-, karrier- és tehetség menedzsment rendszerek koordinációja
- A cégen belül információáramlás javítása (HR-hírlevelek rendszeres kiküldése stb.)
- Mediátor szerepkör betöltése
- A vezetők és a dolgozók támogatása
- Adatszolgáltatás a külsős bérszámfejtés felé
- A vidéki üzemek látgatása, HR fogadóórák tartása a dolgozóknak
- A HR adminisztráció pontos vezetése

Követelmények
- Felsőfokú végzettség
- 3-5 év releváns területen megszerzett tapasztalat (HR generalista, HR menedzser, HR business partner/preferáltan gyártói háttér)
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Angol nyelvtudás előnyt jelent
- Jártasság változásmenedzsmentben

Személyiség:
- Kreativitás, pro-aktivitás
- Ember-központúság, folyamatszemlélet
- Strukturált, dinamikus munkavégzés, rugalmasság
- Stratégiai gondolkodás
- Kiváló kommunikációs képesség