www.cvonline.hu

HR Business Partner

Megbízónk az energiaipar meghatározó szereplője, aki a maga területén termékével piacvezető. Magyarországon vegyipari kutatás-fejlesztési, illetve gyártó központtal rendelkezik.

Feladatok, felelősségek:

HR vezető széles körű operatív támogatása
Javaslattétel és részvétel HR folyamatok és szabályzatok optimalizálásában, fejlesztésében
Hozzá tartozó területen a HR projektek koordinálása (pl: kiválasztás, teljesítményértékelés, kompenzáció, karriermenedzsment stb.)
Együttműködés a társosztályokkal
HR elemzések, statisztikák, riportok készítése

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

Több éves HR területen szerzett generalista tapasztalat
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban (napi használat)
Felsőfokú végzettség (szakirányú preferált)
Jó kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készség
Motivált, proaktív személyiség
jó felhasználó szintű office ismeretek

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag
Bejárás támogatás

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR697 megjelölésével.

Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Magyarország