x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

HR Business Partner

Pro HR Kft.-HR Business Partner
Hozzáadva 2012.09.17.
Hirdetés azonosító: 419322
lejárt

Megbízónk az energiaipar meghatározó szereplője, aki a maga területén termékével piacvezető. Magyarországon vegyipari kutatás-fejlesztési, illetve gyártó központtal rendelkezik.

Feladatok, felelősségek:

HR vezető széles körű operatív támogatása
Javaslattétel és részvétel HR folyamatok és szabályzatok optimalizálásában, fejlesztésében
Hozzá tartozó területen a HR projektek koordinálása (pl: kiválasztás, teljesítményértékelés, kompenzáció, karriermenedzsment stb.)
Együttműködés a társosztályokkal
HR elemzések, statisztikák, riportok készítése

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

Több éves HR területen szerzett generalista tapasztalat
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban (napi használat)
Felsőfokú végzettség (szakirányú preferált)
Jó kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készség
Motivált, proaktív személyiség
jó felhasználó szintű office ismeretek

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag
Bejárás támogatás

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR697 megjelölésével.

Kategória
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Magyarország

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése