www.cvonline.hu

HR Business Partner

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 1107885

Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Toborzási projektek teljes körű koordinálása
  • Hirdetések feladása, munkaerő közvetítővel való egyeztetés; interjúztatás, jelöltek kiértesítése, ajánlat küldése
  • Új munkatársak felvételének előkészítése és beléptetése
  • Munkaszerződések és módosítások elkészítése, aláíratása
  • Teljes körű személyügyi adminisztráció, dokumentáció kezelése
  • A vállalati rendezvényeinek és a vállalati CSR tevékenység koordinációja

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Toborzási területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Pro-aktivitás, jó problémamegoldó készség

Juttatások:
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődét, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió