www.cvonline.hu

HR Business Partner

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1074595

Nemzetközi bútoráruházlánchoz keresünk HR Business Partner munkatársat budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

- Teljesítmény management, együttműködve a régió kereskedelmi vezetőjével, valamint a területi vezetőkkel
- Vezetői utánpótlás fejlesztése a régióban
- HO társosztályok, valamint nyitó áruházak személyzetének kiválasztása, interjúztatás, valamint az üzletvezetők és a területi vezetők interjúztatási technikájának fejlesztése
- Tréneri csapat fejlesztése, koordinálása valamint osztálytermi tréningek tartása
- Munkajogi támogatása a saját régiónak
- SAP HR valamint Learning Arena e-learning rendszer használata
- Riportok elkészítése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Erős számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs és interperszonális készségek
- Stratégiai szemlélet és attitűd
- Komplex gondolkodásmód
- B Kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Fejlődési lehetőség egy stabil, multinacionális vállalatnál
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Kiemelkedő alapfizetés + autó

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a