www.cvonline.hu

HR Business Partner

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1067993
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk:

Megbízónk világszinten élvonalbeli FMCG vállalat, mely termékeivel azt a célt hivatott szolgálni, hogy az emberek jól és szépnek érezzek magukat, valamint teljesebb életet élhessenek. Magyarországon 3 gyártó vállalattal képviseltetik magukat és 1700 főt foglalkoztatnak. Hitvallásuk, hogy csakis a munkavállalóik személyes és szakmai fejlesztésén keresztül érhetnek el jelentős változásokat és eredményeket. Ezen felül hangsúlyt fektetnek a munkavállalóik egészségére és jólétére is, aminek érdekében egészség programokat, helyi tréningeket és sportolást ösztönző juttatásokat kínálnak.

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amire garantáltan számíthat:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Magas szintű cégkultúra
  • Stabil vállalati háttér

Főbb feladatai lesznek:

  • HR támogatás biztosítása a vállalat nyírbátori gyáregysége számára
  • Vezetők és menedzserek támogatása a stratégiai célok megvalósulása érdekében
  • Meglévő HR folyamatok működtetése, szükség esetén változás menedzsment
  • Tehetséggondozás, teljesítményértékelés, képzés- fejlesztési programok valamint vállalati rendezvények megszervezése és lebonyolítása
  • A munkavállalókat érintő feladatok koordinációja
  • Felmerülő munkajogi kérdések megválaszolása
  • Rendszeres és ad-hoc riportok és kimutatások készítése
  • Együttműködés a helyi és nemzetközi menedzsmenttel
  • Budget kezelés

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség (HR, gazdasági, jogi szakirány)
  • Munkajogi ismeretek
  • Gyártó vagy kereskedelmi vállalatnál szerzett 5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, következetesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Támogató szemléletmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mátrix szervezetben szerzett tapasztalat

Amennyiben szívesen lenne egy nagy múltra visszatekintő vállalat szerves része, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével küldje el a lenti  e-mail címre.

Köszönjük!

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya