www.cvonline.hu

HR Business Partner

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1066686

Stabil háttérrel rendelkező külföldi tulajdonú élelmiszeripari szektorban tevékenykedő Megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • HR rendszerek és programok fejlesztése, bevezetésének támogatása és helyi koordinálása,
  • részvétel a munkaerő- és költségtervezésben, illetve más létszám megállapítással, munkajoggal, tréninggel és fizetéssel kapcsolatos témákban,
  • teljesítményértékelő folyamat támogatása, helyi képzés és fejlesztési folyamatok koordinálása, vezetők támogatása a folyamatban,
  • toborzási folyamat helyi szintű irányítása a hirdetéstől kezdve, az előszűrésen át, az ajánlattételig,
  • a vezetők támogatása munkaügyi és munkajogi kérdésekben,
  • a vállalat hatékonyságnövelő, folyamatfejlesztő projektjeiben a HR terület képviselete,
  • rendszeres és ad-hoc kimutatások, statisztikák készítése,
  • vállalati rendezvények szervezésében való részvétel,
  • belső kommunikáció helyi megvalósítása és fejlesztése,
  • a területhez kapcsolódó partnerekkel, külső szolgáltató cégekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:
  • szakirányú BSc/MSc végzettség,
  • legalább 3 év HR területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (multinacionális gyártó környezetben szerzett tapasztalat kiemelt előny),
  • munkajogi/munkaügyi ismeretek,
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, PowerPoint),
  • önálló, eredményorientált munkavégzés, határozott fellépés, ügyfélorientált szemléletmód,
  • jó kommunikációs-, problémamegoldó és szervezőkészség.

Előnyök:
  • multinacionális gyártó környezetben szerzett tapasztalat .

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Mátészalka