www.cvonline.hu
HR Business Partner Trainee (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1064413
lejárt
YOUR TASK
  • HR Business Partner csapat támogatása
  • Belső átjelentkezések nyomon követése, módosítási kérelmek előkészítése
  • Munkakörök, munkaköri szintek változásának dokumentációja
  • Készenlétek, túlóra-elrendelők nyilvántartása
  • Exit interjúk lebonyolítása
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok ellátása
YOUR PROFIL
  • Felsőfokú, gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony min. 2017. februárig
  • Legalább 30 óra/hét vállalása
  • HR-területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, erős középszintű angol nyelvtudás
  • MS Excel-ben való jártasság
  • Kommunikatív, proaktív személyiség
  • Terhelhetőség, precizitás

Application - IT Services Career Site

Kategória
IT / Informatika
Régió