www.cvonline.hu

HR Business Partner (HU&RO)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.04.04.

Pozíció leírása / Job description

Our Client is a worldwide leader in highest quality coffe. For the expension of their unit we are looking for a talented HR Business Partner who will provide strategic partnership for the management team.

Feladatok:

Your duties will be devided in two parts: you will have strategical and operational tasks:

- Management support; close cooperation with country managers (HU & RO)
- Change management; strategically drive company through the expension in order to manage smooth organizational transition
- Performance & Talent management
- Training & Development; work closely with training specialist and proactively identify training needs
- Close cooperation with COE in HQ (Switzerland)

Elvárások:

Ideal candidate has mature and well-balanced personality combined with strategic mindset
- Minimum 4 years' experience in similar role preferably in multinational environment
- Fluent English is must (oral/written)

Amit kínálunk:

- Competitive managerial package
- Excellent working environment
- International career opportunity

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -