www.cvonline.hu

HR-bérszámfejtő gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 882535

Feladatok:

  • Bérszámfejtő csoport munkájának támogatása
  • Adatbázis kezelése
  • Munkaszerződések készítése, adminisztratív támogatás

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel közgazdasági területen (minimum 2015. október 31-ig)
  • Érdeklődsz a bérszámfejtés iránt
  • Aktív középfokú angol nyelvtudással rendelkezel mind szóban mind írásban
  • Továbbá bírod a monotóniát, képes vagy csapatban és önállóan is dolgozni
  • Nyitott, rugalmas személyiségnek tartod magad
  • A MS Office programok használata nem fog ki rajtad (Excel, Word, PowerPoint)
  • ÉS legalább 24-30 órát tudnál és szeretnél is dolgozni hetente

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Bruttó 887 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzod releváns tapasztalatokkal és ráéréssel kiegészítve várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen BSZ- 00.