www.cvonline.hu

HR & Back Office

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Van tapasztalata az IT toborzás területén? Szeretne kreatív munkát végezni, ahol Ön dönti el, hogyan alakítja ki a HR-folyamatokat? Ha mindehhez szabad kezet kapna a megfelelő vezetői támogatás mellett? Ha igen, Önt keressünk!

  Szoftverfejlesztéssel foglalkozó nemzetközi hátterű céghez keresünk

HR & Back Office munkatársat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

  • A szoftverfejlesztő kollégák munkájának napi, gyakorlati segítése, irodavezetői feladatok ellátása

  • Az iroda teljes körű adminisztratív vezetése és háttértámogatása, Pénzügyi, HR, és egyéb adminisztráció összefogása

  • Kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel, angol nyelven

  • IT szakemberek felkutatása, interjúztatása

  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott IT területen, adatbázis folyamatos építése IT szakemberekkel

  • Riportálás a menedzsment felé

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség

  • IT pozíciók toborzásában szerzett tapasztalat, nemzetközi toborzási projektekben szerzett tapasztalat előny

  • Back Office tevékenységben megszerzett tapasztalat

  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Önállóság, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség

  • Versenyképes fizetés, cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás