www.cvonline.hu

HR asszisztenst keresünk!

  • A hirdetés 622 napja lejárt

A NaturComfort Kft. központi irodájába keres HR asszisztens-t napi 8 órás, hosszú távú munkavégzésre!

Feladatok:

- személyzeti adminisztrációs feladatok végzése
- a cég személyzeti struktúrájának rendben tartása
- munkaügyi adatok adminisztrálása, ellenőrzése
- munkaidő beosztások elkészítése
- a személyzeti vezető munkájának támogatása
- kapcsolattartás a munkaügyi hatóságokkal és a munkaerő kölcsönző cégekkel
- felnőttképzési adatok nyilvántartása, vezetése

Amit kínálunk:
- bejelentett hosszú távú munkaviszony
- barátságos, kulturált irodai környezet
- fejlődési, előrelépési lehetőség
- fix bérezés

Munkavégzés helye:
- központi iroda, Nyíregyháza, Westsik Vilmos u. 110.

Feltételek:

- andragógus végzettség (akár pályakezdő is!)
- Microsoft Office Excel és Word kiváló ismerete
- jó kommunikációs képesség
- terhelhetőség
- precizitás
- gyors betanulási képesség

Előnyt jelent:

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- nyíregyházi lakhely
- 10 ujjas gépírás

Kérjük, küldje el  bérigény megjelölésével ellátott fényképes önéletrajzát!

Helyek Nyíregyháza
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő