www.cvonline.hu

HR asszisztens/Researcher

  • A hirdetés 416 napja lejárt

Tradicionális, online és offline médiaértékesítéssel foglalkozó, nemzetközi Russmedia Digital Kft. cégcsoporthoz tartozó CvOnline.hu állásportál keresi munkatársat az alábbi pozícióba:

Olyan munkatársat keresünk, aki kifejezetten érdeklődik a toborzás, kiválasztás területe iránt, ideális esetben már szerzett is valamennyi tapasztalatot, és szeretné tudását tovább mélyíteni, első kézből, egy szenior kolléga útmutatása mellett elsajátítani.
Tanulékony, gyors és precíz, támogató személyre van szükségünk, akit kifejezetten motivál, hogy különböző iparági területekbe, teljesen eltérő pozíciókba nyerhet bepillantást.
Agilis, proaktív, eredményes munkatársakat idővel előrelépési lehetőséggel, önálló projektvezetés lehetőségével is honorálunk!

Feladatok:

  • Senior HR Tanácsadó munkájának támogatása a következőkben:
  • Jelöltek felkutatása adatbázisokból, direkt megkeresések különböző csatornákon keresztül;
  • Önéletrajzok előszűrése, nyelvi tesztelés;
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás;
  • Álláshirdetések szövegének megfogalmazása;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • HR területen szerzett tapasztalat;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • Vidám, mosolygós és energikus személyiség;

Amit kínálunk:

  • Ötletek megvalósításának lehetősége, fejlődési lehetőség,
  • Workshopokon, szakmai konferenciákon való részvétel lehetősége,
  • Professzionális munkahelyi légkör,
  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség,
  • Együttműködő, jó kedélyű, összetartó csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület, Madarász Viktor utca

Jelentkezésedet az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol