www.cvonline.hu

HR asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 966595
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal budapesti, belvárosi munkahelyre keresünk HR asszisztensi pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Hirdetések publikálása
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Telefonos intejúk lebonyolítása
  • Személyes interjúk megszervezése
  • Adatbázisszűrési feladatok ellátása
  • Toborzásban történő aktív részvétel
  • Napi adminisztráció elvégzése
  • Munkatársakkal való napi egyezteté

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, még legalább fél évig
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Határozott. kommunikatív, talpreesett személyiség
  • Pontosság, precizitás

Munkaidő: hétfő péntek között heti minimum 25-30 órában

Előnyt jelent:

  • Szakirányú tanulmányok
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés + bónuszok
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!