www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 629 napja lejárt

Európa egyik legnagyobb autó gyártója felvételt hirdet

Feladatok:

  • Papír alapú és elektronikus rendszerekben lévő személyi anyagok, különböző HR adatbázisok, táblázatok naprakészen tartása
  • Adatbázis frissítése, naprakészen tartása, bővítésében való részvétel
  • Szervezeti mozgásokhoz (be-, ki-, átlépések) kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Állománnyal kapcsolatos változások követése
  • Pályázók előszűrése, értesítése
  • Jelöltek felkutatása, beérkező önéletrajzok feldolgozása
  • Hirdetések összeállítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • modern, fiatalos környezet
  • bónusz
Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő