www.cvonline.hu

HR asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.12.23.
Hirdetés azonosító: 945085

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk Biatorbágyra HR asszisztenspozícióba munkatársat azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- HR Business Partner és HR generalista kollégák munkájának támogatása
- Kapcsolattartás a kölcsönbeadó cégekkel
- Létszámigények összesítése, nyitott pozíciók státuszának nyomon követése
- Kimutatások, táblázatok készítése
- Kölcsönzött munkavállalók jelenléti ívének ellenőrzése, felmerülő problémák megoldása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Tömeg-toborzásban szerzett tapasztalat
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Támogató vezetők
- Barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Céges autóbusz Budapestről biztosított. (KÖKI, Pöttyös utca, Népliget, Boráros tér, Kosztolányi Dezső tér, Budaörs, Biatorbágy megállókkal)

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a