www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 638 napja lejárt

A MetLife, Inc. (NYSE: MET) leányvállalatain és tagvállalatain keresztül („MetLife”) a világ egyik legnagyobb életbiztosító társasága.
Az 1868-ban alapított MetLife világszerte kínál életbiztosítási és életjáradék programokat, alkalmazotti juttatásokat valamint vagyonkezelői szolgáltatásokat. A mintegy 100 millió ügyfelet kiszolgáló MetLife közel 50 országban van jelen, és piacvezető szerepet tölt be az Egyesült Államokban, Japán, Latin Amerika, Ázsia, Európa és a Közel-Kelet országaiban.
További információért látogassa meg a Link megjelenítésehonlapot.

Feladatok:

  • Toborzás/Önéletrajzok szűrése
  • Személyes interjúk lebonyolítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • HR vagy kommunikáció területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos/határozott fellépés
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Dinamikus csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben rendelkezik HR tapasztalattal, és szeretné magát kipróbálni egy dinamikus és új környezetben „HR asszisztens” pozíció megjelölésével várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő