www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 692 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fizikai és szellemi állomány HR/adminisztrációs feladatainak támogatása.
  • Munkaügyi adminisztráció támogatása.
  • Irodai feladatok ellátása.
  • Együttműködés és jelentési kötelezettség a Szenior Adminisztrációs Vezető felé.

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban.
  • Munkaügyi, munkajogi ismeretek és minimum 2-3 éves tapasztalat hasonló területen.
  • Bérszámfejtői ismeretek előnyt jelent.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye:

  • Újhartyán

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Dabas
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő