www.cvonline.hu

HR asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 938807
lejárt

Gödöllői projetjeink koordinálásához keresünk munkatársakat! Megtapasztalhatod, hogy kell projekteket irányítani, kivitelezni. A HR minden egyes területét kipróbálhatod: toborzás-kiválasztás, marketing, riportolás, munkaügy, adminisztráció! Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

Projektszervezési feladatok:
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Riportok, összesítők készítése
  • Koordinálás, irányítás

Munkaerő toborzás:
  • Hirdetések publikálása
  • Önéletrajzok szűrése
  • Telefonos és személyes interjúk lebonyolítása
  • Adatbázisszűrési feladatok ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Napi adminisztrációs feladtok (posta, költségösszesítés, szerződések rendszerezése)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzívosok és évhalasztók jelentkezését is várjuk)
  • Felhasználói szintű irodai szoftver ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Önálló kommunikatív, talpreesett személyiség
  • Gyors helyzetfelismerő képesség, logikus gondolkodás
  • A pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 4-6 óra, rugalmas beosztásban

Előnyt jelent:

  • Szakirányú tanulmányok (elsősorban személyügyi, humán erőforrás, gazdálkodási és menedzsment képzésen)
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzési, feljődési lehetőség, perspektíva
  • Szakmai gyakorlat teljesíthető
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Legyél Te barátaid fejvadásza !

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást !
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest