www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. több mint tízfős HR részlegébe keresünk olyan önállóan és felelősségteljesen dolgozó szakembert, aki tudásával hozzájárul a humán erőforrás folyamatos fejlesztéséhez. Fiatalos, dinamikus a vállalati szabályokat betartó csapatunkba keresünk budapesti munkavégzéssel

HR ASSZISZTENS

munkatársat.

Feladatok:

  • HR folyamatok és szabályzatok folyamatos fenntartása, működtetése
  • Humánerőforrás nyilvántartások kezelése (felvételek, képzések, teljesítményértékelés stb.)
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások és módosítások kezelése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Külső és belső képzések szervezése
  • HR menedzserek munkájának támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • HR adminisztrációban szerzett jártasság
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős rendszerezői, adminisztratív készség és önálló munkavégzés
  • Remek kommunikációs készség
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő