www.cvonline.hu

HR-asszisztens

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 919106

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Saját csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

(Debrecen)

Feladatok:

  • Cafeteria kezelése, nyilatkoztatás, munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítések nyilvántartása, kölcsönzött munkavállalók kiküldetésével kapcsolatos ügyintézés, továbbszámlázás
  • Munkaköri feladataival kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • Dokumentumok, elemzések, kimutatások pontos, határidőre történő elkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (mérlegképes könyvelői)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség
  • Munkajogi ismeretek
  • Bérszámfejtő szoftver ismerete
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!