www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 652 napja lejárt

Biztos hátterű, megbízható cégünkhöz keresünk hosszú távra, teljes munkaidőben, az alábbi pozícióra munkatársakat:

Feladataid lennének:

-          munkavállalók bejelentésének kezdeményezése

-          munkaviszony megszüntetésében való részvétel

-           jelenléti ívek begyűjtése, azok ellenőrzése

-          munkavállalókkal való kapcsolattartás

-          HR adminisztrációs és egyéb, a területi vezetők által meghatározott HR feladatok ellátása

Elvárásaink irányodba:

-          legyél rugalmas és talpraesett

-          rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal és saját gépjárművel

-          előnyt jelent, ha már szereztél hasonló területen tapasztalatot

Amit kínálunk:

-          hosszú távú biztos munkahely

-          rugalmas beosztás

-          munkavégzésedhez szükséges eszközök biztosítása

Munkavégzés helyszíne az alábbi városokban:

-          Debrecen, Szeged, Miskolc, Tata, Szolnok, Pécs, Székesfehérvár, Szombathely

Jelentkezés módja: amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küld el az önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése email címre. A tárgyban jelöld meg, melyik városban dolgoznál az általunk felsoroltak közül!

Helyek Debrecen
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő