www.cvonline.hu

HR asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.01.17.
Jelentkezési határidő: 2015.02.23.
Hirdetés azonosító: 899401
lejárt

Tapasztalt HR asszisztenst keresünk multinacionális partnerünk bővülő Üzleti Kiszolgáló Központjába a megnövekedett személyügyi igények kezelésére, budapesti munkavégzésre teljes és részmunkaidős lehetőséggel.

Megbízónk kiváló fizetést, szakmai képzést, kellemes munka környezetet, egy jól összeszokott és stabil csapatot, továbbá kooperatív és támogató vezetést kínál a jelentkező HR asszisztensnek.

A HR asszisztens legfontosabb feladatai:

• Részvétel a keresési és kiválasztási folyamatokban, jelöltek szűrése, interjúk levezetése, tesztelések szervezése
• Jelöltadatbázis karbantartása
• Munkatársak támogatása, személyügyi mappák összeállítása, jelenléti ívek összegyűjtése és kezelése
• Szabadságok, betegszabadságok, utazási elszámolás adminisztrációja
• Egészségpénztárakhoz és önkéntes nyugdíjpénztárakhoz kapcsolódó ügyintézés

Legfontosabb elvárások a jelentkező HR asszisztenssel szemben:

• Felsőfokú végzettség, HR, vagy kapcsolódó területen szerzett diploma előnyt jelent
• Minimum egy éves toborzásban és adminisztrációban szerzett tapasztalat
• Aktív középfokú angol nyelvtudás
• Precíz munkavégzésű, csapatjátékos személyiség
• Kiváló kommunikációs készség, ügyfél centrikus gondolkodás

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest