www.cvonline.hu

HR Asszisztens

  • A hirdetés 961 napja lejárt

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:

  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatokban
  • Önéletrajzok előszűrése, telefonos és személyes interjúk levezetése, tesztelések intézése
  • Kapcsolattartás a jelentkezőkkel
  • CV adatbázis kezelése
  • Jelenléti ívek begyűjtése, ellenőrzése
  • Szabadság és betegszabadság adminisztráció
  • Személyi mappák karbantartása
  • Utazási költségek számolása

Elvárás:

  • Diploma (preferáltan szakirányú végzettség)
  • Min. 1 éves toborzásban szerzett tapasztalat
  • HR adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Dinamikus, rugalmas személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Teljes- vagy részmunkaidő (6 óra)
  • Cafeteria, bónusz
  • Modern irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol