www.cvonline.hu

HR asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 894999

Frissen végzett HR-eseket keresünk az alábbi pozíciónkra.

Feladatok:

  • Toborzásban való aktív részvétel,
  • beérkező önéletrajzok szűrése,
  • telefonos interjúk lebonyolítása,
  • adatbázis karbantartása, Excel táblázatok kezelése,
  • hirdetések feladása,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • erős MS Office ismeret,
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.

Előny:

  • Emberi erőforrások szakon szerzett diploma
  • pályakezdő státusz,
  • releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kapcsolat:
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre. Levele tárgya legyen PROD-HR.

Kategória
Humán erőforrás
Régió