www.cvonline.hu

HR asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.01.27.
Hirdetés azonosító: 885182

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és -kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely 50 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival. Alapvető jellemzőnk a szakmai hozzáértés és minőségi HR megoldások, valamint a nyitottság és az innováció.
Kecskeméti munkavégzéssel keresünk asszisztenst HR adminisztráció területre.

Feladatok:

I. Operatív feladatok

• Telefonos interjúk készítése, motiváció felmérés
• Az ügyfél által kiválasztott jelöltekkel interjúk szervezése
• A jelöltekkel való folyamatos kapcsolattartás a kiválasztási folyamat során
• Az ügyfél által kiválasztott és a visszautasított jelöltek tájékoztatása
• Ad hoc projektekben történő részvétel
• Adatbázis kezelése
• Ügyfél által kiválasztott jelöltek beléptetésével kapcsolatos adatok beszerzése
• Megszervezett személyes interjúk előkészítése

II. Adminisztratív feladatok

• Az ügyfelekkel és jelöltekkel kapcsolatos minden fontos információ adatbázisba történő regisztrálása és frissítése
• A többi munkatárssal együtt minden egyéb szükséges, releváns teendő folyamatos elvégzése, és az irodai rend megtartása
• Minden szükséges információ szakszerű tárolása, archiválása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség; pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Német vagy angol nyelvtudás
- Munkatapasztalat előnyt jelent
- Pontosság, precizitás
- Rugalmasság
- Magabiztos fellépés
- Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Multinacionális, biztos háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a