www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 1022 napja lejárt

Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 75 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 500 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Az SGS Hungária Kft., az SGS Csoport leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

 Az SGS Hungária Kft. új munkatársat keres

HR ASSZISZTENS

munkakörbe.

Feladatok:

  • Helyi és regionális HR munkafolyamatok támogatása.
  • Helyi és regionális HR projektek szervezésében való aktív részvétel.
  • HR adminisztráció.
  • Kapcsolattartás a cég és a régió munkatársaival.

 Elvárásaink:

  • Felsőfokú HR vagy gazdasági végzettség - PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Angolnyelv-tudás szóban és írásban.
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete.
  • Nyitottság, tanulási hajlandóság és szorgalom.
  • Precizitás.
  • Önállóság.

Munkavégzés helye: Budapest.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

A cégről további információkat itt talál: Link megjelenítése.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol