www.cvonline.hu

HR Asszisztens

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 866329

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű WorkService csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Kisbéri partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk alkalmi munkára az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Telefonközpont kezelés, vendégek kiszolgálása, postázás
  • Irodaszer rendelés-beszerzés- kiosztás-nyilvántartás
  • Jelenléti adatok feldolgozása, részvétel bérszámfejtés előkészítésében
  • Bérprogramban, munkaidő nyilvántartó programban adminisztráció, karbantartás, adatfelvitel
  • Cafeteria program admininisztráció, adat feltöltés
  • Oktatási nyilvántartás, file-ok karbantartása, oktatási dokumentumok adminisztrációja
  • Orvosi-egészségügyi vizsgálatokra beutalók adminisztrációja
  • Statisztikák készítése
Elvárások:
  • Középiskolai végzettség (érettségi)
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Előny:
  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Munkajogi és TB ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Kisbér
Egyéb:
  • Munkaidő: 8 - 17h
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzzal a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével, vagy személyesen a Székesfehérvár Távírda u. 18 I. emeleti irodában munkanapokon 10-12 óra között.

Kategória
Humán erőforrás
Régió