www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 874 napja lejárt

A munkaerő toborzási és kiválasztási tevékenységek támogatására keressük az ideális munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Munkaerő-közvetítési munkatársak tevékenységének aktív támogatása;
  • A munkaerő-közvetítési témához kapcsolódó telefonos, e-mailes és személyes ügyfélszolgálati, illetve adminisztratív feladatok ellátása;
  • Saját és külső adatbázisok folyamatos szűrése;
  • Álláshirdetések feladása, kezelése;
  • Beérkező pályázati anyagok feldolgozása és állásinterjúk szervezése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú végzettség előny);
  • Toborzás-kiválasztás területén szerzett gyakorlat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook);
  • Jó kommunikációs készség, határozottság, magabiztosság;
  • Dinamikus, motivált, együttműködő személyiség;
  • Problémamegoldó, gyakorlatias munkavégzés.

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő