www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 994 napja lejárt

Feladatok:

Ø  Teljeskörű adminisztratív támogatás a HR osztály számára
Ø  Állásinterjúk szervezése
Ø  Új belépők iratainak kezelése
Ø  Munkaügyi dokumentumok előkészítése, (szerződések, módosítások, kilépések, stb.)
Ø  Munkavállalói adatok nyilvántartása a HR rendszereiben
Ø  Telefonos, e-mailes és személyes ügyfélszolgálati feladatok ellátása
Ø  Részvétel HR vonatkozású projektekben
Ø  Szükség szerint egyéb feladatok ellátása

Feltételek:

Ø  Releváns felsőfokú végzettség
Ø  Magabiztos, folyékony angol kommunikáció szóban és írásban
Ø  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Ø  Megbízhatóság, rendszerszemlélet, önálló munkavégzésre való képesség
Ø  Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
Ø  Kiemelkedő problémamegoldó és priorizálási képesség
Ø  Jó közösségi szellem

Előny:

Ø  Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
Ø  HR osztályon szerzett tapasztalat
Ø  SAP HR modul ismerete

Amit kínálunk:

Ø  Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
Ø  Teljesítményt támogató és elismerő vállalati kultúra
Ø  Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
Ø  Nemzetközi, multinacionális munkakörnyezet

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum