www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 846007

Autóipari és elektronikai termékek minőségellenőrzésével foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • fizikai munkaerő toborzásában, kiválasztásában történő aktív részvétel
  • HR generalista munkájának segítése
  • teljes körű munkaügyi adminisztráció végzése, saját vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó havi adatszolgáltatás
  • folyamatos kapcsolattartás a műszakvezetőkkel és munkavállalókkal
  • üzemorvosi vizsgálat szervezése
  • riportok, statisztika készítése
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség
  • fizikai munkaerő toborzásában szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • személyügyi adminisztrációban szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • saját személygépkocsi
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precizitás, önállóság
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • nagyfokú rugalmasság
  • utazási hajlandóság
Előny:
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú lehetőség, stabil vállalati környezet
  • kihívásokkal teli munkakör
  • önálló munkavégzési lehetőség
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Győr