www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 846003

Autóipari partnerünk részére keresünk, aktív hallgatói jogviszonyban álló diákmunkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • fizikai munkaerő toborzásában, kiválasztásában történő aktív részvétel
  • HR generalista munkájának segítése
  • teljes körű munkaügyi adminisztráció végzése, saját vállalatirányítási rendszerben történő rögzítés
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó havi adatszolgáltatás
  • folyamatos kapcsolattartás a műszakvezetőkkel és munkavállalókkal
  • üzemorvosi vizsgálat szervezése
  • riportok, statisztika készítése
Elvárások:
  • folyamatban lévő felsőfokú HR tanulmányok
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmasság
Előny:
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret
  • fizikai munkaerő toborzásában szerzett tapasztalat
  • személyügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • saját személygépkocsi
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag
  • tapasztalatszerzés a kiválasztási folyamatokban
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkaidő: heti 40 óra
Kapcsolat:
Amennyiben megtetszett a lehetőség, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod a megpályázott munkakör feltüntetésével, a következő e-mail címre E-mail cím megjelenítése