Cégünk a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalata.

 100 országban, 900 irodában több mint 65.000 munkatársat foglalkoztatunk.

 A magyar piacon 1992 óta vagyunk jelen és egyike lettünk az ország vezető logisztikai szolgáltatóinak.

Magyarországi tevékenységünk további bővítéséhez keresünk kecskeméti telephelyünkre

HR asszisztens

munkatársat.

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség
  • Nyitottság
  • Csapatszellem

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Az új munkatársak felkutatása és kiválasztása
  • A kiválasztás megszervezése
  • A vállalat különböző területeivel való kapcsolattartás
  • Munkaszerződések előkészítése
  • Munkaidő nyilvántartás vezetése
  • Egyéb személyügyi adminisztráció

Kérem, hogy pályázati anyagát az alábbi e-mail címre küldje.

Régió
Bács-Kiskun
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat
2 év