www.cvonline.hu
HR Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.10.
Jelentkezési határidő: 2014.09.11.
Hirdetés azonosító: 829860
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű gyártó partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Feladatok:
- HR adminisztráció kezelése, karbantartása, ellátása, riportok, statisztikák készítése
- Személyi anyagok és a belső HR adatbázis karbantartása
- Szabályzatok készítése, módosítása, kivetése
- Havi riportok készítése
- Kompenzációval kapcsolatos feladatokban való részvétel
- SAP rendszer használata (kijelentés, bejelentés)
- Átfogó szervezetfejlesztési projektekben, illetve az egyes HR funkciók fejlesztésében való részvétel

Követelmények
- Felsőfokú szakirányú végzettség (HR, Gazdasági)
- 1-3 év szakmai tapasztalat hasonló területen
- Erős, aktív angol nyelvtudás
- Munkajogi napi aktualitások ismerete, figyelemmel kísérése
- MS Office magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint)
- Logikus gondolkodás, analitikus képesség, lényeglátás
- Rugalmasság, alkalmazkodó képesség a folyamatosan változó, új kihívásokat, feladatokat generáló környezethez
- Megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Preferált lakhely: Székesfehérvár, Dunaújváros