www.cvonline.hu

HR Asszisztens

  • A hirdetés 1030 napja lejárt

Multinacionális cégünk számára a cég szigetszentmiklósi telephelyére:

munkakörbe keressük új kollégánkat.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Személyügyi nyilvántartás, kezelése, naprakészen tartása
  • A munkavállalók személyi anyagainak kezelése, lefűzése, esetleges hiánypótlások bekérése
  • Adatszolgáltatás a külsős bérszámfejtő cég részére (bérek, adatváltozások, bónuszok, adóval, szabadsággal kapcsolatos nyilatkozatok stb.)
  • Munkaerő kölcsönző cégekkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • Támogatás a munkavállalók részére bérszámfejtési és munkaügyi információkkal
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos adminisztratív ügyintézés
  • Foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok szervezése, adminisztrációja
  • Munkaszerződések, módosítások előkészítése
  • Jelenléti adatok összesítése
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése
  • Be- és kiléptetés folyamatának koordinálása
  • Új belépők integrációs folyamatának támogatása
  • A Szenior HR Szakértő támogatása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • erős Microsoft Office ismeretek - elsősorban Word és Excel
  • pozitív, problémamegoldó személyiség
  • rugalmasság
  • empatikus hozzáállás
  • analitikus személyiség
  • középfokú angolnyelv-tudás

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, kérjük, hogy angol, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az alábbi címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő