www.cvonline.hu

HR asszisztens

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.07.01.
Hirdetés azonosító: 810252

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég. Folyamatos bővülésnek köszönhetően személyügyi területre az alábbi pozícióba keres munkatársat: HR asszisztens

Feladatok:

- HR és munkaügyi adminisztráció.
- Munkakezdéssel kapcsolatos folyamatok működtetése fizikai és szellemi pozíciókra.
- Kapcsolattartás a társosztályokkal, vezetőkkel és az üzletekkel.
- A vállalati képzéseken való részvételek tervezése a vezetőkkel.
- A helyi képzési keret kialakítása; az éves képzési terv kidolgozása és hatékony megszervezése.
- HR riportok készítése a vállalati vezetők részére, az ezekből eredő akciótervek megvalósítása.
- HR vezető munkájának támogatása.

Elvárások:

- Magabiztos, folyékony német nyelvtudás mind szóban, mind írásban
- Felsőfokú végzettség
- MS Office (Excel) felhasználói szintű ismerete
- Hasonló területen megszerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a