www.cvonline.hu

HR Asszisztens

  • A hirdetés 978 napja lejárt

Tiszaújvárosi céghez keresünk főállású munkatársat

TOBORZÓ

munkakör betöltésére

Jelentkezni a megadott e-mail címen, fényképes, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal lehet.

Elvárás

- kommunikációképes angol nyelvismeret

- hasonló területen szerzett tapasztalat

- szakirányú végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)

- MS Office programcsomag magabiztos felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk

- versenyképes jövedelem

- szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

Helyek Miskolc
Tiszaújváros
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol