www.cvonline.hu

HR Asszisztens

  • A hirdetés 1145 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
Munkaerő-közvetítési és kölcsönzési projektjeink megismerését követően aktívan részt vehetsz a toborzás-kiválasztásban.
  • álláshirdetéseink karbantartása,
  • jelölt-adatbázis szűrése,
  • telefonos egyeztetés,
  • kapcsolattartás a pályázókkal,
  • interjúk leszervezése,
  • adminisztratív feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Talpraesett és precíz, feladatait a betanulást követően önállóan képes ellátni,
  • Együttműködő, proaktív és kreatív,
  • Magabiztosan használja az MS Office programokat,
  • Jó kommunikációs képességekkel és szociális érzékkel rendelkezik,
  • Igényes a munkájára és környezetére.
Amit kínálunk:
  • Fiatalos, vidám csapat,
  • Irodánk a belvárosban, jól megközelíthető helyen található,
  • Nálunk valóban hasznos, kihívást jelentő feladatokra számíthatsz, folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi elérhetőségre: