www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 778511
lejárt

  Saját munkaerő-közvetítő csapatunkba keresünk toborzás és kiválasztás területére, angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A toborzási és kiválasztási specialisták támogatása
  • Hirdetések kezelése
  • DM levelek kiküldése
  • A kiválasztás teljes körű támogatása

Elvárások:

  • Gazdasági vagy HR területen megszerzett diploma
  • Angol nyelv aktív középszintű ismerete
  • Lelkes, aktív, önálló személyiség
  • Hasonló területen szerzett minimális tapasztalat (elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!)

Előnyök:

  • Német nyelv aktív középszintű ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Nettó 100.000 Ft bérezés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Munkaerő-közvetítés/Fejvadászat
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá a Link megjelenítése oldalon keresztül! (Jelentkezéseket kizárólag így tudunk fogadni.)
  • 1 éven belül lehetőség van előlépésre.
  • A munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
  • A pozíció napi 8 órás elfoglaltságot jelent
  • Figyelem: KIZÁRÓLAG OLYAN PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK, AKIK RENDELKEZNEK MUNKAERŐ-KÖZVETÍTŐ CÉGNÉL SZERZETT MINIMÁLIS TAPASZTALATTAL (3-6 hónap). Ezt kérjük az önéletrajzban is feltüntetni, a végzett feladatok részletezésével együtt.

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Humán erőforrás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió