www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 1238 napja lejárt

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó- és javítóipari szolgáltatója.

 Az Autonet Import Magyarország Kft. Dunakeszi központjába

HR asszisztenst

keresünk.

Feladatok:

  • a személyügyi információk naprakész kezelése
  • napi HR folyamatokban való részvétel
  • béren kívüli juttatások kezelése
  • részvétel a dolgozók oktatásának, képzésének szervezésében és lebonyolításában
  • jogszabályban rögzített kimutatások, jelentések, bevallások elkészítése
  • a tevékenységével kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • munkajogi ismeretek,
  • kommunikációképes angolnyelv-tudás,
  • biztos számítógépes ismeretek (elsősorban Word, Excel),
  • tanulékony, megbízható, segítőkész személyiség, nyitottság az új dolgok iránt,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások,
  • támogató, lelkes csapat,
  • modern irodai környezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát és motivációs levelét, a munkakör pontos megjelölésével, az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő